Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
Wydajny skaner
(1. grudzień 2017)

Mija rok od wprowadzenia na rynek nowego skaner od firmy FARO - Laser Tracker Vantage. Nowy VantageE wyposażono w sprawdzone funkcje i możliwości uwzględniając szybkie i dynamiczne pomiary. VantageE jest oferowany w przystępnej dla klientów cenie, którzy oczekują wysokiej wydajności podczas pomiarów z małej i średniej odległości.

Photo 1
Fot: FARO TECHNOLOGIES

Laser Tracker VantageE stanowi doskonałą opcję dla klientów, którzy nie wymagają zwiększonego zakresu pomiarowego, jakim dysponuje Vantage klasy premium – lecz nadal potrzebują zaufanych i solidnych funkcji, jakie zapewnia ta platforma. Nowa wersja urządzenia oferuje klientom rozszerzony wybór pod względem możliwości i cen, odpowiednio do wymogów ich określonych zastosowań.

Dzięki opatentowanej technologii TruADM (dalmierz odległości bezwzględnej) piątej generacji firmy FARO, nowy VantageE, który umożliwia wykonywanie w pełni dynamicznych pomiarów ma zasięg do 25 metrów. Urządzenia Laser Tracker Vantage umożliwiają ciągłe skanowanie i wykonywanie pomiarów, prowadząc retroreflektor na powierzchni części, obiektu lub zespołu. Jeśli w momencie przenoszenia retroreflektora dojdzie do przerwania wiązki laserowej, użytkownik może w prosty sposób natychmiast ją odszukać i kontynuować pomiary.

VantageE w pełni obsługuje opatentowane rozwiązanie Super 6DoF (stopnie swobody) firmy FARO zastosowane w ramieniu TrackArm, co umożliwia współpracę Vantage z jednym lub większą liczbą ramion FARO ScanArm i utworzenie zintegrowanego systemu pomiarowego 3D. Rozwiązanie Super 6DoF całkowicie eliminuje problemy związane z linią widzenia i znacznie zwiększa zakres pomiarowy, zachowując wyjątkową dokładność.

- Grupa naszych klientów zajmujących się metrologią w zakładach produkcyjnych wyraziła zainteresowanie tańszym, lecz bogato wyposażonym urządzeniem Laser Tracker, który nadawałby się do ich zastosowań przy pomiarach z małej do średniej odległości – mówi Joe Arezone, dyrektor handlowy firmy FARO. „Projektując VantageE szybko zdaliśmy sobie sprawę, że klienci nadal będą potrzebować precyzji zapewnianej przez nasze urządzenie o większym zasięgu oraz skutecznych funkcji, które sprawiają, że FARO Vantage jest idealnym rozwiązaniem przystosowanym do rozwiązywania rzeczywistych, codziennych problemów podczas wykonywania pomiarów. Ponadto VantageE cechuje się atrakcyjną, o 30% niższą ceną od wersji premium, oferując te same funkcje i dokładność.

FARO VantageE stanowi ekonomiczne rozwiązanie do takich zastosowań, jak kontrola jakości, budowa narzędzi, pozycjonowanie elementów i inżynieria odwrotna. W odróżnieniu od stosowanych tradycyjnych rozwiązań pomiarowych, operatorzy są w stanie wykonywać kompletne, złożone pomiary 3D znacznie szybciej, ograniczyć czas przestojów i liczbę odpadów, a co najważniejsze, uzyskać dokładne, spójne dane pomiarowe, na podstawie których mogą tworzyć raporty.

(FARO)


Waszym zdaniem...
Dowcip dnia
Mąż: W nowym roku postanowiłem być szczęśliwszym
człowiekiem.
Żona: To świetnie!
Mąż: Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, twoje torby
stoją przed domem.
nadesłał: bartolini
dodaj dowcip
archiwum...
Aktualności
Laser podnosi konkurencyjność
Nowe technologie wycinania i spawania dostarczają
ergonomiczne i precyzyjne rozwiązania dla produkcji w
branży motoryzacji. Do niedawna najczęściej
stosowaną metodą było cięcie laserowe 2D, które
najlepiej sprawdza się przy cienkich i płaskich blachach.
Bardziej złożone kształty i formy wymagają...
więcej...
0.61268 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru