Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
Po maszyny na wschód
(9. marzec 2018)

Niewiele ponad pół roku dzieli nas od rozpoczęcia jednych z największych targów branży maszynowej na rosyjskim rynku. Od 15 do 19 maja swoje hale wystawiennicze w Moskwie otworzy biuro Expocenter ZAO. W tym czasie na targach METALLOOBRABOTKA, bo o nich mowa, spotkają się przedstawiciele całej branży metalowej.

Photo 1
Fot: Expocenter ZAO

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów obrabiarek, wyposażenia oraz narzędzi. Nie zabraknie firm z sektora pomiarowego oraz IT. Poza przedsiębiorcami, swoje osiągnięcia będą prezentować także politechniki, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

- Metalloobrabotka jest w ścisłej piątce najważniejszych wydarzeń dla branży obróbki metalu. Jej wzrost znaczenia dla rozwoju rosyjskich przedsiębiorstw z sektora maszynowego i narzędziowego podkreślał premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew – dodają organizatorzy.

Czy warto wybrać się do Moskwy? O tym najlepiej świadczą liczby. Jak wynika z danych organizatora, ubiegłoroczna wystawa zgromadziła niemal 1200 wystawców z 40 krajów, którzy zaprezentowali swoją ofertę na łącznej powierzchni 39 tys. mkw. Przez pięć targowych dni moskiewskie hale wystawiennicze odwiedziło ponad 50 tys. gości.

(METALLOOBRABOTKA)


Waszym zdaniem...
Dowcip dnia
Mąż: W nowym roku postanowiłem być szczęśliwszym
człowiekiem.
Żona: To świetnie!
Mąż: Cieszę się, że zgadzasz się ze mną, twoje torby
stoją przed domem.
nadesłał: bartolini
dodaj dowcip
archiwum...
Aktualności
Czeskie targi coraz bliżej
15 maja rozpocznie się jedna z największych imprez
wystawienniczych u naszego południowego
sąsiada. W tym roku targi FOR INDUSTRY
zostały połączone z dwiema dodatkowymi
wystawami, które w sumie potrwają trzy dni i
zakończą się 18 maja. To już szesnasty raz, ...
więcej...
0.60253 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru