Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
Pracownik z outsourcingu
(1. styczeń 2016)

Outsourcing pracowników staje się dzisiaj coraz popularniejszy. Firmy oferujące tego typu rozwiązania umożliwiają również zatrudnienie ludzi z innych krajów. Przedsiębiorstwem działającym w tej branży jest opolski Profistaff. O tym, co może zyskać firma korzystająca z takiego outsourcingu opowiada Eugeniusz Czelcow - Specjalista ds. kontaktów międzynarodowych w Profistaff.

Photo 1
Fot: Profistaff

4metal: Ostatni raz mieliśmy okazję, rozmawiać ponad rok temu. Co w tym czasie zmieniło się w firmie?

Eugeniusz Czelcow:
„Dobryj den!” - coraz częściej słyszymy na ulicach i w sklepach. W telewizji – serial o Ukrainkach, a w muzycznych show – ukraińskie kapele. Inwazja czy nowa rzeczywistość? Dla Profistaff to nowa rzeczywistość i w rezultacie szybko złapaliśmy wiatr w żagle, zatrudniając coraz więcej ludzi i ulepszając naszą ofertę dla klientów.

4metal: Jak polscy przedsiębiorcy podchodzą do zatrudniania pracowników zza naszej wschodniej granicy?

Eugeniusz Czelcow:
Często pytani jesteśmy przez pracowników na wstępnym szkoleniu z BHP – „co to jest ZUS, BHP, PESEL, meldunek”? To pokazuje poziom wiedzy tych osób, które wcześniej były zatrudniane przez naszą konkurencję i pokazuje ogrom obojętności polskich przedsiębiorców w tym zakresie. Tak zatrudniona na czarno siła robocza jest tańsza, lecz tylko w krótkiej perspektywie… Zazwyczaj kończy się to interwencją straży granicznej, deportacją, łzami pracowników, niezrealizowanymi zamówieniami klientów. Tak więc jak mówi się przysłowiowo w Polsce „skąpy traci dwa razy”. Nasz cel jest inny. My inwestujemy w naszą załogę. I to się opłaca i im, i nam.

4metal: W jaki sposób dbają Państwo o wyszkolenie swoich pracowników?

Eugeniusz Czelcow:
Nasi pracownicy uczestniczą w kursach językowych i można powiedzieć, że ich poziom władania językiem polskim rośnie z dnia na dzień. Chętnie wyjeżdżają w delegacje i chcąc rozwijać swoje umiejętności biorą udział w wielu kursach oraz szkoleniach. Większość naszych pracowników posiada certyfikaty europejskie, a najlepsi mają możliwość rozwoju kariery zawodowej i pełnią funkcje kierownicze, po wcześniejszym uzyskaniu uprawnień do szkolenia na bieżąco swoich kolegów m.in. w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Photo 3
Fot: Profistaff

4metal: W jakich branżach mogą pracować państwa pracownicy?

Eugeniusz Czelcow:
Przede wszystkim, są to branże budowlana i produkcyjna. Niestety, dużo dobrych polskich spawaczy opuszcza Polskę i jedzie na Zachód, a jeżeli chcemy, żeby na miejsce fachowca Kowalskiego przyszedł fachowiec Kowalczuk – musimy stworzyć dla niego odpowiednie warunki. I to właśnie robi Profistaff. My wypełniamy deficyt kadrowy w każdej branży związanej ze spawalnictwem.

4metal: Dlaczego warto podjąć taką współpracę właśnie z Państwa firmą?

Eugeniusz Czelcow:
Dzięki wielostopniowej rekrutacji i całodobowej opiece nad pracownikiem, Profistaff ma kadrę zmotywowanych, lojalnych i dobrze wykwalifikowanych spawaczy. Stawiamy na BHP i wymagamy od pracowników efektywności. Mając lojalną kadrę – mamy zadowolonych kontrahentów. Zapraszamy naszych potencjalnych klientów do skorzystania z naszej oferty. Ukraińska załoga na pewno Państwa nie rozczaruje.

4
metal: Jakie są Państwa plany na najbliższy rok?

Eugeniusz Czelcow: Będziemy dalej się rozwijać, ponieważ tendencja do emigracji z Ukrainy na pewno będzie się nadal utrzymywać. Będziemy działać tak, że nie tylko ukraiński spawacz z rodziną powie nam „dziakuju”, ale i nasi klienci – renomowane polskie firmy – zadowolone z naszych pracowników odpowiedzą im – „to my wam dziękujemy i… witamy w Polsce”!

4
metal: Dziękuję za rozmowę.

(Profistaff)


Szczegóły firmyDołącz się
Dane adresowe:

MARZENA POMAJDA PROFISTAFFAugustyna Kośnego 3/4
45-056

Opole


woj.

opolskie


Polska
tel.: +48 77 555 96 86
tel.: +48 519 105 788
e-mail: info@profistaff.pl
profistaff.pl
Pracujemy w godzinach:
08:00 - 16:00Poniedziałek - Piątek
Mówimy w językach:   english
  polski
  yкраїнська
  русский
Opis firmy:

Kadra pracownicza Profistaff to wykwalifikowani spawacze z Ukrainy, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i rzetelności świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Doświadczenie w produkcji: Spawanie konstrukcji stalowych, elementy mostów, kotłów z zastosowaniem metod spawalniczych MMA, MIG, MAG, TIG.
Firma w kategoriach:

Spawanie


  

Konstrukcje stalowe i aluminiowe


  

Spawanie aluminium


  

Spawanie stali


  

Spawanie stali nierdzewnejArtykuły o firmie 
 
Pracownik z outsourcingu
(1. styczeń 2016)
Outsourcing pracowników staje się dzisiaj coraz popularniejszy. Firmy
oferujące tego typu rozwiązania umożliwiają również zatrudnienie ludzi z
innych krajów. Przedsiębiorstwem działającym w tej branży jest opolski
Profistaff. O tym, co może zyskać firma korzystająca z takiego...
Pracownik z outsourcingu
(9. maj 2014)
Pracodawcy coraz częściej borykają się z trudnościami w
znalezieniu odpowiedniej kadry pracowniczej, dlatego też na rynku
pojawiają się firmy wychodzące naprzeciw wymaganiom rynku.
Oferują one możliwość zatrudnienia pracowników z innych krajów....
< powrót
Baza firm jest własnością firmy 4metal sp. z o.o.. Kopiowanie bez zgody zabronione.
0.66955 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru