Dołącz się  |  
Karta 4metal  |  
O Nas  |  Strona Główna  |  Aktualności  |  Wydarzenia  |  Media  |  Galerie Zdjęć  |  Dołącz się  
SZUKAJ
zaawansowane
O nas
Rok powstania:
Firma 4metal powstała w 2004 roku.
Idea:
4metal powstał w celu zrzeszenia i promowania firm z branży obróbki metalu. Głównym celem działalności jest pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów oraz dostarczanie narzędzi ułatwiających codzienną pracę.
Zasięg:
Nasza platforma jest dostępna w Internecie w 13 krajach w ich rodzimych językach. Poza Polską 4metal ma swoje siedziby w Niemczech oraz w Czechach które pomagają w nawiązywaniu kontaktów.
Działania:
Platforma 4metal stała się numerem 1. spośród branżowych portali. Stało się to możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu w promowanie platformy w internecie.
Rok w rok 4metal bierze udział w licznych krajowych i zagranicznych imprezach targowych.
Współpracujemy z licznymi czaspismami branżowymi w celu przybliżenia pozycji prasowych potencjalnym reklamodawcom.
Aby przybliżyć branżę współpracujemy z placówkami oświatowymi.
Dodatkowo od lutego 2012 na rynek wypuściliśmy magazyn w formie papierowej, który kolportowany jest wśród naszych członków oraz firm korzystających z usług branży metalowej.
Oglądalność:
Oglądalność naszych portali wynosi około 100 tyś. wizyt miesięcznie.
Strona www.4metal.pl jest na 3 miejscu spośród 5 000 firm w kategorii ebiznes według rankingu firmy stat24.
Klienci o nas:
Mamy 80 wypowiedzi na nasz temat.
Tomasz Lenart:
ZAKŁAD MECHANICZNY MARBO KATARZYNA LENART 
"Bardzo dobrze, że w końcu powstał portal branżowy umożliwiający poszukiwanie zarówno zleceniodawców jak i pracowników. "
Krzysztof Przybylski:
LASERSTAR SP. Z O. O. SP. K. 
"4metal dla branży metalowej jest czymś kapitalnym. Przekazuje informacje o wydarzeniach, technologiach, firmach, materiałach i maszynach. Widać, że pracownicy firmy to specjaliści znający się na zagadnieniach technicznych."
Paweł Wojtarek:
INVESTMENT GROUP SP. Z O.O. 
"Ponieważ wierzymy, że „przyszłość leży w relacjach“ staramy się aktywnie poszukiwać ważnych partnerów, mogących pomóc nam w realizacji misji i celów biznesowych. Stąd wynika koncepcja nawiązania współpracy z ważnymi organizacjami gospodarczymi i partnerami jak 4metal, których rolę w sferze kreowania rynku trudno jest przecenić."
Pozostało 77 recenzji. Wyświetl kolejne...
 
10.62314 sek   www.4metal.com   www.4metal.pl   www.4metal.cz   www.4metal.de   www.4metal.at   www.4metal.ch   www.4metal.ru